Běž pro dobrou věc 2017

6.2.2018

Běžecká sezóna a projekt Běž pro dobrou věc 2018

Seriál běžeckých závodů ligy Runczech si neustále získává stále větší prestiž a zájem veřejnosti. Tento rok není vyjímkou.
TyfloCentrum Olomouc, o.p.s. Je i v roce 2018 zapojeno do projektu Běž pro dobrou věc. Díky tomuto projektu jsme schopni nabídnout registrace na Mattoni 1/2  Maraton Olomouc veřejnosti, firmám, sportovním klubům či známým osobnostem.

Prodej registrací a zisk podpoří fungování organizace, rozvoj sociální firmy Ergones, zaměstnávání a vzdělávání osob se zrakovým postižením.

V roce 2017 nás takto podpořil primátor města Olomouce p. Antonín Staněk, Volejbalový tým VK UP Olomouc či herečka Vendula Fialová.

Pokud máte i vy zájem běžet pro TyfloCentrum Olomouc, udělat něco pro sebe i pro druhé, neváhejte nás  kontaktovat!
Registrace máme na Mattoni 1/2 Maraton Olomouc – jednotlivec, 2RUN, štafeta.

1.9.2017

Rádi bychom poděkovali všem běžcům, kteří nás podpořili v rámci projektu Běž pro dobrou věc seriálu RunCzech a zakoupili si registrace na běžecké závody v tomto roce. Běžecká sezóna pomalu konči a my získali účastí v tomto projektu 18 850,- na podporu našich služeb a klientů se zrakovým postižením.

V tomto roce nás podpořil i primátor města Olomouce pan Antonín Staněk, kdy zakoupil registraci pro tým volejbalistek VK UP Olomouc, které běžely štafetu.

Prozatím nevíme, jak bude tento projekt probíhat v roce 2018, přesto děkujeme za podporu a váš zájem podpořit dobrou věc!

Tomáš Helísek

14.10. 2016

Běžecká sezóna pro rok 2017 už zaklepala na dveře a prodej registrací je možný už od července tohoto roku! Samozřejmostí je i oblíbená charitativní část – Běž pro dobrou věc, kdy si lidé zakoupí registrace přes charitativní organizace, přispějí na dané projekty či se mohou stát dobroběžci.

I TyfloCentrum Olomouc je v tomto projektu zapojené druhým rokem, kdy nabízíme registrace na vybrané závody běžecké ligy Runczech.
Pro rok 2017 máme k dispozici registrace na Mattoni ½ Maraton, Volkswagen Maraton a Sportisimo ½ Maraton v Praze. Věříme, že se nám podaří, díky Běhu pro dobrou věc získat více jak 50 000,-.

Vizí pro rok 2017 je také to, aby nás lidé z řad veřejnosti či firem podpořili i v rámci malých dobroběžeckých projektů, které mají pomáhat.
Smyslem celé akce totiž není jen přeprodávat registrace a ulehčovat tak práci ostatním. Naopak! Pravý smysl je zapojit do projektu nadšence, sportovce či jen lidi s dobrým srdcem, kteří by si rádi vyzkoušeli takový osobní fundraising.

Víte, jak je těžké získat finance na pořízení keramické pece nebo na aktivity organizace? Rádi byste to zkusili a pomohli nám? Tak právě pro vás je role dobroběžce!

Věříme, že v roce 2017 zaujmeme nové běžce, podporovatele a těšíme se ze spolupráce s RunCzech týmem!

Tomáš Helísek

Běž pro dobrou věc – aktuální ročník