Běž pro dobrou věc

BĚŽ PRO DOBROU VĚC

Rádi běháte a chtěli byste vedle vyplaveného adrenalinu mít dobrý pocit také z toho, že jste pomohli někomu, kdo to potřebuje?
Pak máte jedinečnou možnost podpořit TyfloCentrum Olomouc a zakoupit si registraci na  nejprestižnější závod v rámci běžeckého seriálu RunCzech.

Proč podpořit zrovna TyfloCentrum Olomouc?

Více než 70 % nevidomých a slabozrakých nemá práci. My to měníme například prostřednictvím specializovaných kurzů v oblasti IT, pomocí při hledání zaměstnání apod. Nevidomým a slabozrakým pomáháme také s odstraňováním bariér, odborným poradenstvím při výběru vhodného počítače podle jejich specifických potřeb apod. Dále provozujeme sociální firmu Ergones, která zaměstnává zdravotně (převážně zrakově) postižené osoby.

Koupí startovního čísla prostřednictvím TyfloCentra Olomouc, o.p.s. na  Mattoni 1/2Maraton Olomouc podpoříte zaměstnávání těžce zrakově postižených a jejich lepší budoucnost!

Jak se zapojit do projektu a podpořit nás?

  1. Zakoupit registraci u TyfloCentra Olomouc. Stačí vybrat jeden ze závodů běžecké ligy RunCzech, zarezervovat si registraci na fundraising@tyflocentrum-ol.cz a vyčkat na pokyny k platbě. Poté obdržíte kód, kterým se zaregistrujete na stránkách RunCzech.

NOVINKY

28. 2. 2024

Běžecká sezona roku 2024 pomalu a jistě klepe na dveře. Mnozí z vás již vyběhli a my nabízíme jedinečnou možnost, jak podpořit naši organizaci a udělat i něco pro sebe.

Společně s námi se můžete zapojit do projektu Běž pro dobrou věc, kdy si lidé zakoupí registrace přes charitativní organizace a tím přispějí na dané projekty.

TyfloCentrum Olomouc je v tomto projektu zapojeno déle než 5 let. Za tuto dobu jsme mohli získat více než 250 000,- na podporu osob se zrakovým postižením a naše fungování.

I pro letošní rok a v rámci závodu Mattoni ½ Maraton Olomouc máme volné registrace k prodeji.

Koupí startovního čísla prostřednictvím TyfloCentra Olomouc, o.p.s. na  Mattoni 1/2Maraton Olomouc, který se bude konat 15.6.2024 podpoříte zaměstnávání těžce zrakově postižených a jejich lepší budoucnost!


KONTAKT

Johana Florusová
Garant projektu, fundraiser, PR & Media
604 389 858
fundraising@tyflocentrum-ol.cz

ARCHIV
Běž pro dobrou věc – 2023

Běž pro dobrou věc – 2022

Běž pro dobrou věc – 2020/21

Běž pro dobrou věc – starší ročníky

Běž pro dobrou věc – ročník 2016