Běž pro dobrou věc

logo - RunCzech

BĚŽ PRO DOBROU VĚC

Rádi běháte a chtěli byste vedle vyplaveného adrenalinu mít dobrý pocit také z toho, že jste pomohli někomu, kdo to potřebuje?
Pak máte jedinečnou možnost podpořit TyfloCentrum Olomouc a zakoupit si registraci na  nejprestižnější závod v rámci běžeckého seriálu RunCzech.

Proč podpořit zrovna TyfloCentrum Olomouc?

Více než 70 % nevidomých a slabozrakých nemá práci. My to měníme například prostřednictvím specializovaných kurzů v oblasti IT, pomocí při hledání zaměstnání apod. Nevidomým a slabozrakým pomáháme také s odstraňováním bariér, odborným poradenstvím při výběru vhodného počítače podle jejich specifických potřeb apod. Dále provozujeme sociální firmu Ergones, která zaměstnává zdravotně (převážně zrakově) postižené osoby.

Koupí startovního čísla prostřednictvím TyfloCentra Olomouc, o.p.s. na  Mattoni 1/2Maraton Olomouc podpoříte zaměstnávání těžce zrakově postižených a jejich lepší budoucnost!

Jak se zapojit do projektu a podpořit nás?

  1. Zakoupit registraci u TyfloCentra Olomouc. Stačí vybrat jeden ze závodů běžecké ligy RunCzech, zarezervovat si svou registraci zde a vyčkat na pokyny k platbě. Poté obdržíte kód, kterým se zaregistrujete na stránkách RunCzech.

NOVINKY

22.4.2022

Mattoni ½ Maraton Olomouc 2022

Drazí fanoušci, běžci a podporovatelé. Po téměř dvouletém útlumu kvůli koronaviru máme před sebou běžeckou sezónu v plném rozsahu a s ní i projekt Běž pro dobrou věc, který neodmyslitelně patří k běžeckému seriálu Runczech.

Olomoucký Půlmaraton letos odstartuje 18.6.2022 a vy můžete zakoupením registrace podpořit osoby se zrakovým postižením z Olomouckého kraje!
https://forms.gle/QrGUJAjSMtXxZRVk6

Máme registrace na všechny kategorie olomouckého závodu a zisk z prodeje opětovně poputuje pro dobrou věc. Podporu TyfloCentra Olomouc, které pomáhá osobám se zrakovým postižením.

Vyběhnete spolu s námi?

CHCI REGISTRACI

Pokud jste se rozhodli zakoupit si registraci a podpořit nás, v prvé řadě DĚKUJEME! Část z navýšené ceny registrace poputuje na podporu zaměstnávání nevidomých a slabozrakých a na rozvoj sociálních služeb!

Svou registraci si rezervujte ZDE


KONTAKT

Tomáš Helísek
Garant projektu, fundraiser, PR & Media
604 389 858
helisek@tyflocentrum-ol.cz

ARCHIV

Běž pro dobrou věc – 2020-21

Běž pro dobrou věc – starší ročníky

Běž pro dobrou věc – ročník 2016