Běž pro dobrou věc

 

 

logo - RunCzech

 

 

BĚŽ PRO DOBROU VĚC

 

Rádi běháte a chtěli byste vedle vyplaveného adrenalinu mít dobrý pocit také z toho, že jste pomohli někomu, kdo to potřebuje?
Pak máte jedinečnou možnost podpořit Tyflocentrum Olomouc a zakoupit si registraci na  nejprestižnější závod v rámci běžeckého seriálu RunCzech.

 

Proč podpořit zrovna Tyflocentrum Olomouc?

 

Více než 70 % nevidomých a slabozrakých nemá práci. My to měníme například prostřednictvím specializovaných kurzů v oblasti IT, pomocí při hledání zaměstnání apod. Nevidomým a slabozrakým pomáháme také s odstraňováním bariér, odborným poradenstvím při výběru vhodného počítače podle jejich specifických potřeb apod. Dále provozujeme sociální firmu Ergones, která zaměstnává zdravotně (převážně zrakově) postižené osoby.

 

Koupí startovního čísla prostřednictvím TyfloCentra Olomouc, o.p.s. na  Mattoni 1/2Maraton Olomouc podpoříte zaměstnávání těžce zrakově postižených a jejich lepší budoucnost!
Jak se zapojit do projektu a podpořit nás?

 

1. Zakoupit registraci u TyfloCetra Olomouc. Stačí vybrat jeden ze závodů běžecké ligy RunCzech, zarezervovat si svou registraci zde a vyčkat na pokyny k platbě. Poté obdržíte kód, kterým se zaregistrujete na stránkách RunCzech.

 

 

 

NOVINKY

 

 

6.2.2018

Běžecká sezóna a projekt Běž pro dobrou věc 2018

Seriál běžeckých závodů ligy Runczech si neustále získává stále větší prestiž a zájem veřejnosti. Tento rok není vyjímkou.

TyfloCentrum Olomouc, o.p.s. Je i v roce 2018 zapojeno do projektu Běž pro dobrou věc. Díky tomuto projektu jsme schopni nabídnout registrace na Mattoni 1/2  Maraton Olomouc veřejnosti, firmám, sportovním klubům či známým osobnostem.

Prodej registrací a zisk podpoří fungování organizace, rozvoj sociální firmy Ergones, zaměstnávání a vzdělávání osob se zrakovým postižením.

V roce 2017 nás takto podpořil primátor města Olomouce p. Antonín Staněk, Volejbalový tým VK UP Olomouc či herečka Vendula Fialová.

 

Pokud máte i vy zájem běžet pro TyfloCentrum Olomouc, udělat něco pro sebe i pro druhé, neváhejte nás  kontaktovat!

 

Registrace máme na Mattoni 1/2 Maraton Olomouc – jednotlivec, 2RUN, štafeta.

 

 

CHCI REGISTRACI

 

Pokud jste se rozhodli zakoupit si registraci a podpořit nás, v prvé řadě DĚKUJEME! Část z navýšené ceny registrace poputuje na podporu zaměstnávání nevidomých a slabozrakých a na rozvoj sociálních služeb pro ně!

 

Svou registraci si rezervujte ZDE

 

 

 

KONTAKT

 

Tomáš Helísek
Garant projektu, fundraiser, PR & Media
604 389 858
helisek@tyflocentrum-ol.cz

ARCHIV

 

Běž pro dobrou věc – ročník 2017

Běž pro dobrou věc – ročník 2016