Běž pro dobrou věc

logo - RunCzech

BĚŽ PRO DOBROU VĚC

Rádi běháte a chtěli byste vedle vyplaveného adrenalinu mít dobrý pocit také z toho, že jste pomohli někomu, kdo to potřebuje?
Pak máte jedinečnou možnost podpořit TyfloCentrum Olomouc a zakoupit si registraci na  nejprestižnější závod v rámci běžeckého seriálu RunCzech.

Proč podpořit zrovna TyfloCentrum Olomouc?

Více než 70 % nevidomých a slabozrakých nemá práci. My to měníme například prostřednictvím specializovaných kurzů v oblasti IT, pomocí při hledání zaměstnání apod. Nevidomým a slabozrakým pomáháme také s odstraňováním bariér, odborným poradenstvím při výběru vhodného počítače podle jejich specifických potřeb apod. Dále provozujeme sociální firmu Ergones, která zaměstnává zdravotně (převážně zrakově) postižené osoby.

Koupí startovního čísla prostřednictvím TyfloCentra Olomouc, o.p.s. na  Mattoni 1/2Maraton Olomouc podpoříte zaměstnávání těžce zrakově postižených a jejich lepší budoucnost!

Jak se zapojit do projektu a podpořit nás?

  1. Zakoupit registraci u TyfloCentra Olomouc. Stačí vybrat jeden ze závodů běžecké ligy RunCzech, zarezervovat si svou registraci zde a vyčkat na pokyny k platbě. Poté obdržíte kód, kterým se zaregistrujete na stránkách RunCzech.

NOVINKY

2. 11. 2022

Běh pro dobrou věc pomáhal i na konci roku.

TyfloCentrum Olomouc je dlouhodobým partnerem RunCzechu  a projektu Běž pro dobrou věc. Běžci, kteří si u nás zakoupili registrace na běžecké závody přispěli na podporu našich služeb, fungování, podporu zaměstnávání osob se zrakovým postižením na Ergonesu – sociální firmě.

Tento rok spustil Runczech další formu partnerské podpory.

Všichni, kteří si zakoupili registrace mimo nás, prostřednictvím webu www.runczech.com, mohli naši organizaci mimořádně podpořit 200,- při zadávání objednávky.
Touto formou jsme získali dalších skoro 8 000,-.
Děkujeme!

Mimochodem, registrace na Matttoni 1/2 Marathon 2023? Máme!!!!

Tak poběžte spolu s námi, pro nás, pro dobrou věc.
#behprodobrouvec #allrunnersarebeautiful 

1. 7. 2022
Léto je v plném proudu a za námi je i 12. ročník oblíbeného běžeckého závodu Mattoni 1/2Maraton Olomouc. Běh je pořádán týmem RunCzech v rámci projektu Běž pro dobrou věc. Rádi bychom poděkovali všem, kteří podpořili naší organizací tím, že si zakoupili registrační kódy na tento prestižní závod. Ať bylo buď v roce letošním nebo 2020 a kódy přesunuly na letošek. Pomohli nejen naší organizaci jako takové, celkovému chodu, ale také hlavní myšlence našeho fungování. Odstraňování překážek při zaměstnávání zrakově postižených, jejich vzdělávání a rozvoj. Nesmíme rovněž zapomenout na podporu a zájem firem JOHN CRANE, OIFLAME SW, ALLINVEST či SMOL.

Část financí z každé registrace šlo proto na dobrou věc, abychom mohli naše služby poskytovat s větší kvalitou i do budoucna. Za to vše vám díky!
A pokud už nyní víte, že chcete běžet i v roce 2023, ozvěte se nám na helisek@tyflocentrum-ol.cz

22 .4. 2022
Mattoni ½ Maraton Olomouc 2022

Drazí fanoušci, běžci a podporovatelé. Po téměř dvouletém útlumu kvůli koronaviru máme před sebou běžeckou sezónu v plném rozsahu a s ní i projekt Běž pro dobrou věc, který neodmyslitelně patří k běžeckému seriálu Runczech.

Olomoucký Půlmaraton letos odstartuje 18.6.2022 a vy můžete zakoupením registrace podpořit osoby se zrakovým postižením z Olomouckého kraje!
https://forms.gle/QrGUJAjSMtXxZRVk6

Máme registrace na všechny kategorie olomouckého závodu a zisk z prodeje opětovně poputuje pro dobrou věc. Podporu TyfloCentra Olomouc, které pomáhá osobám se zrakovým postižením.

Vyběhnete spolu s námi?

CHCI REGISTRACI

Pokud jste se rozhodli zakoupit si registraci a podpořit nás, v prvé řadě DĚKUJEME! Část z navýšené ceny registrace poputuje na podporu zaměstnávání nevidomých a slabozrakých a na rozvoj sociálních služeb!

Svou registraci si rezervujte ZDE


KONTAKT

Tomáš Helísek
Garant projektu, fundraiser, PR & Media
604 389 858
helisek@tyflocentrum-ol.cz

ARCHIV

Běž pro dobrou věc – 2020/21

Běž pro dobrou věc – starší ročníky

Běž pro dobrou věc – ročník 2016