Běž pro dobrou věc 2022

2. 11. 2022

Běh pro dobrou věc pomáhal i na konci roku.

TyfloCentrum Olomouc je dlouhodobým partnerem RunCzechu  a projektu Běž pro dobrou věc. Běžci, kteří si u nás zakoupili registrace na běžecké závody přispěli na podporu našich služeb, fungování, podporu zaměstnávání osob se zrakovým postižením na Ergonesu – sociální firmě.

Tento rok spustil Runczech další formu partnerské podpory.

Všichni, kteří si zakoupili registrace mimo nás, prostřednictvím webu www.runczech.com, mohli naši organizaci mimořádně podpořit 200,- při zadávání objednávky.
Touto formou jsme získali dalších skoro 8 000,-.
Děkujeme!

Mimochodem, registrace na Matttoni 1/2 Marathon 2023? Máme!!!!

Tak poběžte spolu s námi, pro nás, pro dobrou věc.
#behprodobrouvec #allrunnersarebeautiful 

1. 7. 2022
Léto je v plném proudu a za námi je i 12. ročník oblíbeného běžeckého závodu Mattoni 1/2Maraton Olomouc. Běh je pořádán týmem RunCzech v rámci projektu Běž pro dobrou věc. Rádi bychom poděkovali všem, kteří podpořili naší organizací tím, že si zakoupili registrační kódy na tento prestižní závod. Ať bylo buď v roce letošním nebo 2020 a kódy přesunuly na letošek. Pomohli nejen naší organizaci jako takové, celkovému chodu, ale také hlavní myšlence našeho fungování. Odstraňování překážek při zaměstnávání zrakově postižených, jejich vzdělávání a rozvoj. Nesmíme rovněž zapomenout na podporu a zájem firem JOHN CRANE, OIFLAME SW, ALLINVEST či SMOL.

Část financí z každé registrace šlo proto na dobrou věc, abychom mohli naše služby poskytovat s větší kvalitou i do budoucna. Za to vše vám díky!
A pokud už nyní víte, že chcete běžet i v roce 2023, ozvěte se nám na helisek@tyflocentrum-ol.cz

22 .4. 2022
Mattoni ½ Maraton Olomouc 2022

Drazí fanoušci, běžci a podporovatelé. Po téměř dvouletém útlumu kvůli koronaviru máme před sebou běžeckou sezónu v plném rozsahu a s ní i projekt Běž pro dobrou věc, který neodmyslitelně patří k běžeckému seriálu Runczech.

Olomoucký Půlmaraton letos odstartuje 18.6.2022 a vy můžete zakoupením registrace podpořit osoby se zrakovým postižením z Olomouckého kraje!
https://forms.gle/QrGUJAjSMtXxZRVk6

Máme registrace na všechny kategorie olomouckého závodu a zisk z prodeje opětovně poputuje pro dobrou věc. Podporu TyfloCentra Olomouc, které pomáhá osobám se zrakovým postižením.

Vyběhnete spolu s námi?