Popis trasy do regionálního střediska Přerov

Adresa: 
Čechova 2, 750 02 Přerov.

Kdo se na středisku nachází: 
– Regionální středisko Přerov

Z vlakového nádraží do TyfloCentra
Přímo naproti vchodu/východu vlakového nádraží přejděte přes semaforem řízený a ozvučený přechod a dejte se po chodníku doprava. Jděte stále po tomto chodníku, kdy asi po 30m se cesta mírně stáčí obloukem doleva a pokračuje rovně 200m ulicí Kramářova. Na jejím konci ve stejném směru nyní přejděte vozovku přes přechod. Nacházíte se již na ulici Čechova. Na chodníku se dejte směrem vlevo. Úsekem dlouhým asi 40m minete banku a dva zvýšené vchody do prodejen. Poté už přízemním vchodem, který je opatřen hlasovým majáčkem, vejdete prosklenými dveřmi s dřevěným madlem do budovy. Kratší chodbou se třemi schody nahoru se dostanete ke dřevěným dveřím, tzv. lítačkám. Za nimi se dejte vpravo, na konci chodby po schodech s jedním odpočívadlem nahoru do patra, a poté vlevo. Na konci chodby po pravé straně sídlí kancelář TC.

Z autobusového nádraží do TyfloCentra
Kancelář TC se nachází v 1. patře budovy domu Žerotín na začátku Čechovy ulice asi 400m od autobusového nádraží. S autobusovým nádražím za zády v polovině ulice Tovární přejděte přes přechod vozovku. Pokračujte po chodníku rovně asi 80m ulicí Nádražní. Na začátku ulice Čechova přejděte po přechodu vozovku a dejte se po chodníku vlevo.
Úsekem dlouhým asi 40m minete banku a dva zvýšené vchody do prodejen. Poté už přízemním vchodem, který je opatřen hlasovým majáčkem, vejdete prosklenými dveřmi s dřevěným madlem do budovy. Kratší chodbou se třemi schody nahoru se dostanete ke dveřím, tzv. lítačkám. Za nimi se dejte vpravo, na konci chodby po schodech nahoru s jedním odpočívadlem do patra, a poté vlevo. Na konci chodby po pravé straně sídlí kancelář TC.